Pratik Çözümler Sunar!

“PİKNİK” Okula Dönüş Yolunu Renklendiriyor!

“PİKNİK” Okula Dönüş Yolunu Renklendiriyor!
Uzun yaz tatili sona ererken çocukların okul heyecanı da başladı. Okula yeni başlayanlar kadar bir üst sınıfa geçenlerin de yaşadığı bu tatlı heyecanın kaynağı ise kuşkusuz okul alışverişleri. Okul gereçleri kadar beslenme çantalarını özel kılma işi işe Piknik’in görevi!

Çocukların Beslenme Çantasının Vazgeçilmezi!
Piknik Desenli Kilitli Poşet çeşitlerinin sadece dış kutuları değil eğlenceli desenlere sahip rengarenk poşetleri de beslenme çantalarına renk katıyor. Kız ve erkek çocuklar için özel olarak hazırlanmış mavi ve pembe konseptli tasarımlar raflarda yerini aldı, küçük tüketicilerine ulaşmayı bekliyor.

Kolay açılır-kapanır kilidi sayesinde çocukların kullanımı için ideal olan Piknik Desenli Kilitli Poşet çeşitleri, beslenme çantaları için özenle hazırladığınız meyve, sandviç ve kurabiyelerin taze muhafazasını sağlıyor.

Tamamen hijyenik ortamda ve el değmeden üretilen Piknik Desenli Kilitli Poşeti aynı zamanda okul ve kreş çantasında küçük malzemeleri taşımak için, çantanızda biberon gibi eşyaları taşımak için, buzdolabında gıdaları uzun süre taze saklamak için de kullanabilirsiniz.

Mavi kutu: Erkek çocuklara yönelik
Pembe kutu: Kız çocuklara yönelik

anne bebek 2016 HAZİRAN

ANNE BEBEK 2016 EKİM

52228688

Anne Bebek 2016 HAZİRAN

LACUCİNA ITALYANA 2016 EKİM

LACUCİNA ITALYANA 2016 EKİM

TÜRKİYE ÇOCUK EKİM 2016

Türkiye Çocuk Ekim 2016

QUALITY OF MAGAZİN EYLÜL 2016

QUALITY OF MAGAZİN EYLÜL 2016

SAĞLIK VE YAŞAM EKİM 2016

Sağlık ve Yaşam Ekim 2016

LEZZET EKİM 2016

Lezzet Ekim 2016

Mizemedia Web Tasarım