KALİTELİ ÇÖZÜM

Piknik’ten, davette, özel günlerde ve hayatınızın her alanında tüm ihtiyaçlarınız için pratik ürünler…


Piknik Kömürler Mangal Grubu mangal ve barbekü etkinliklerindeki ihtiyaçlarınıza yanıt vermektedir. Piknik Mangal Kömürleri, özel günlerde, barbekü ve mangal etkinliklerinizde, davetlerde kullanım için üretilmiş olup insan sağlığı göz önünde bulundurularak özenle paketlenmektedir. Yanıcı ve yakıcılığın mangal etkinliklerindeki önemini bilen Piknik Kömürler ekonomik fiyatlarla satışa sunulmaktadır.


Piknik Kömürler kullanıcılarının kolaylıkla kullanabileceği şekilde ve gıda ile temas ettiği düşüncesi ile üretilmiş, paketlenmiş ve çeşitli sayılarda satışa sunulmaktadır. Restoranlar, evler ve piknik faaliyetleri için uygundur.

tozsuz-ikon

Tozsuz

Mangalların olmazsa olmazı yanıcı ve yakıcı elementlerde kaliteli ürün sunan Piknik elenmiş, tozsuz ve özel seçilmiş iri kömür parçaları ile uzun süreli yanan kor sunar.

hepsi-bir-arada

Hepsi Bir Arada

Kömür, doğal çam, çıra ve tutuşturucu jel ile mangal için ihtiyacınız olan her seçenek Piknik kalitesi ile sizlerle.

keyifli-ikon

Keyifli

Her mangal etkinliğini keyifli bir hale getirecek mangal ürünleri Piknik farkı ile size geliyor.

ihtiyaca-yonelik-ikon

İhtiyaca Yönelik

Her mangalın ihtiyacına yönelik geliştirilen kaliteli ürünleri ile Piknik aradığınız ürünleri size getiriyor.

Neden Piknik Kömürler

Piknik kömürler el değmeden otomatik makinelerde üretilmektedir. Üretim şartları Gıda ile Temas Eden Plastik Madde ve Malzemeler Tebliğine uygun olup, düzenli olarak migrasyon testlerinden geçirilir. Ürünlerimiz her eve gönül rahatlığıyla girebilecek hassasiyetle üretilmektedir. Piknik kömürler restoran ve ev kullanımına uygun olarak üretilmiştir
Add to cart