SAĞLIK VE LEZZET

Piknikte, davette, özel günlerde ve hayatınızın her alanında tüm ihtiyaçlarınız için pratik ürünler…


Piknik Kürdanlar Kürdan-Çöp Şiş Grubu geniş ürün yelpazesiyle tüm ihtiyaçlarınıza yanıt vermektedir. Özel günlerde, et yemekleri sonrası, davetlerde ve hayatın hemen her alanında diş bakımınız için de özenle hazırlanan kürdanlar ekonomik fiyatlarla satışa sunulmaktadır.


Piknik Kürdanlar, kullanıcılarının ağız sağlığına uygun olarak üretilmiş, paketlenmiş ve çeşitli sayılarda satışa sunulmaktadır. Restoran ve evler için uygundur.

puruzsuz-yuzey-ikon

Pürüzsüz Yüzey

Piknik Çöp Şiş ve kürdan grubu ürünleri pürüzsüz bambu yüzeyi ile yiyeceklere ve diş etlerine kıymık batmasına engel olur.

Ekoloji-ikon

Ekolojik

Daha hızlı büyüyen bambu bitkisi ile üretilen Piknik ürünleri ağaç kesimine gerek kalmadan üretilen ve ekolojik dengeye destek veren ürünlerdir.

Alev-Almaz-ikon

Alev Almaz

Mangalda ya da fırında yapacağınız çöp şişleriniz için kolay alev almayan yapısı ise Piknik ürünleri en doğru seçimdir.

Saglikli-ikon

Sağlıklı

Çöp şiş ve kürdan ürünlerinde gıda ve insan bedeni ile doğrudan temas söz konusudur. Bu sebeple bambu Piknik ürünleri en sağlıklı opsiyonlardır.

Neden Piknik Kürdanlar

Piknik kürdanlar insan sağlığı ile uyumlu yapısı ile yüksek performansa sahiptir. El değmeden, otomatik makinelerde, her eve gönül rahatlığıyla girebilecek hassasiyetle üretilmektedir. Kullanıcı dostu yapısı ile ev ve restoran kullanımı için uygundur.
Add to cart